Malabrigo Susurro – vasaras apģērbu dzija

Iepazīsim tuvāk Malabrigo dzijas skaistumu! Uzsākam rakstu sēriju, kurā izmēģināsim un parādīsim dažādas Malabrigo dzijas – adījuma paraugi ar rokām, adāmmašīnu; adījuma blīvums, parauga svars; izskats pēc gludināšanas, pēc mazgāšanas.

Sākam ar Malabrigo Susurro – gaisīgu, maigu un vieglu vasaras dziju, kuras sastāvā ir 50% zīdkoka zīds, 25% merino dzija un 25% lina vienkārtīgs pavediens, kas savērpts DK/sport svara kategorijā. Šo triju dažādo pavedienu savienojums rezultējas apbrīnojamā krāsas dziļumā, piedodot dzijai gandrīz metālisku spīdumu. Šai dzijai ir burvīgs līdzsvars dēļ krasā kontrasta starp raupjo lina tekstūru un merino dzijas zīdainumu.

Malabrigo Susurro Matisse Blue (25% lins, 25% merino vilna, 50% zīdkoka zīds)

Dzijas struktūra no pirmā skatiena var likties asa, bet, paņemot to rokās, sajūti maigumu, zīdainumu un vieglumu. Dzijas pavediens ir blīvs, nedaudz spurains, viegli slidens ar noslēpumainu lāsmu, kas atklājas dažāda apgaismojuma spelēs. Pa gabalu adījums var šķist matēts, bet jo ilgāk uz to skatās, jo maģiskāks tas sāk izskatīties. No šīs dzijas darināts apģērbs ļauj apkārtējiem paust savu noslēpumainību, vienkāršību un reizē arī dvēseles greznumu, kas aizplīvurots aiz smalkiem lina un zīdkoka pavedieniem. Komforts saskarē ar miesu vērtējams kā augsts. Ir viegli sildoša sajūta, kas nekarsē ķermeni.

Malabrigo Susurro 3,5 mm adatas rokadīšanā: 40 valdziņi x 40 rindas = 18cm x 14cm; svars 10 g.
Adīšanas procesā
Labiskais adījums pēc gludināšanas ar tvaiku
Kreiliskais pēc gludināšanas ar tvaiku

Pēc mazgāšanas aukstā ūdenī, dzija izskatās nedaudz sakļāvusies – kā tulpes zieds agrā rītā. Taču, to nedaudz pabužinot, tā iegūst tās pašas formas, kas bijušas adīšanas procesā. Izmērs 18 cm platumā un 14 cm garumā nav mainījies.

Pēc mazgāšanas aukstā ūdenī

Ja Tevi tas ieinteresēja – gatavojoties vasaras sezonai, veic pasūtījumu jau šodien www.vulla.lv un Tu būsi dvēseles gavilēs par skaistumu ko šī dzija Tevī atmodinās. Ja ir vairāk jautājumu – droši sazinies vulla@vulla.lv vai zvanot 22 038 599.

Drīzumā apraksts par to, kā šī dzija draudzējas ar adāmmašīnu.

Apraksta 2. daļa

Lai koša diena turpinājumā un prieks radīt turpinās!

SEKO MUMS:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *